Ettevõttest

Moya tegeleb aktiivselt keskkonnahoiuks paremate tingimuste ja võimaluste loomisega.

Meie peamine tegevusala on taaratagastusautomaatide müük, rent ja hooldus. Ühtlasi haldame Moya pakendipunkte ning pakume sise- ja välispuhastusteenust üle kogu Eesti.

Moya kuulub Hansabi gruppi ja on tegutsenud alates 2006. aastast.

Meeskond
Tegevjuht
TARMO KOREINIK

Telefon: +372 53421644

E-mail: Tarmo.Koreinik@moya.ee

Tehnikajuht
TAIVO TEDER

Telefon: +372 53097776

E-mail: Taivo.Teder@moya.ee

Raamatupidaja
ANGELA KASK

Telefon: +372 57703735

E-mail: Angela.Kask@moya.ee

_XO_1223
Ostu- ja müügijuht
PEEP KUULME

Telefon: +372 5153198

E-mail: Peep.Kuulme@moya.ee

_XO_1284
Teenindusjuht

(Tallinn)

 

TIINA LÄÄNE

Telefon: +372 5139687

E-mail: Tiina.Laane@moya.ee

_XO_1416
Teenindusjuht

(Lääne- ja Ida-Virumaa)

 

KRISTIINA SEITON

Telefon: +372 51901065

E-mail: Kristiina.Seiton@moya.ee

Teenindusjuht

(Maakonnad)

 

TRIIN KÄRSNA

Telefon: +372 51920122

E-mail: Triin.Karsna@moya.ee

IT- ja arendusjuht

 

 

PRIIDU NIIT

Telefon: +372 53081228

E-mail: Priidu.Niit@moya.ee